Author: h***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: بعد ماجربتو يارب يمون منيح
Color: White
Size: one-size

| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 5 V |
| Length | 15 cm |
| Width | 4 cm |
| Height | 8 cm |
| SKU | sb251128211075513737 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 9843332 people said the quality is very good!
Author: h***a
Date:
Review: بعد ماجربتو يارب يمون منيح
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.