Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality and easy to use
Color: Black
Size: one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Neck Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 13.3 cm |
| Width | 5.5 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2410189649303969 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 4251814 people said the quality is very good!
Author: a***2
Date:
Review: good quality and easy to use
Color: Black
Size: one-size
Author: m***5
Date:
Review: great little machine great for pain anywhere on the body
Color: Black
Size: one-size
Author: 3***9
Date:
Review: amazing exactly as pictured
Color: Black
Size: one-size
Author: p***2
Date:
Review: Amazing
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.