Author: l***r
Date:
Review: Omg literally the best thing I’ve bought you will not be disappointed
Color: Blue
Size: one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Features | Waterproof |
| Color | Pink |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Voltage | 5 V |
| Length | 16.2 cm |
| Width | 5.8 cm |
| Height | 4.4 cm |
| SKU | sb2406296760674388 |
Brand Name: VGR
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/VGR-sc-0141754221.html
Quality: 825567 people said the quality is very good!
Author: l***r
Date:
Review: Omg literally the best thing I’ve bought you will not be disappointed
Color: Blue
Size: one-size
Author: l***3
Date:
Review: wow! fantastic! highly recommend
Color: Pink
Size: one-size
Author: s***r
Date:
Review: super, there are light and its working nicely
Color: Pink
Size: one-size
Author: l***3
Date:
Review: Really surprised by how good this is, comes with loads of different head options and depilatorepilator is great.
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.