Author: m***a
Date:
Review: It works, i like it 🙂🙂🙂🙂🙂
Color: sapphire blue
Size: one-size

| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | sapphire blue |
| Type | EMS Microcurrent Beauty Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 9.1 cm |
| Width | 18 cm |
| Height | 4.1 cm |
| SKU | sb25090992296202621 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 2643484 people said the quality is very good!
Author: m***a
Date:
Review: It works, i like it 🙂🙂🙂🙂🙂
Color: sapphire blue
Size: one-size
Author: a***5
Date:
Review: Looks great you guyssss
Color: sapphire blue
Size: one-size
Author: d***2
Date:
Review: Best quality
Color: sapphire blue
Size: one-size
Author: m***a
Date:
Review: It is a very good and useful device. it is not very powerful, but it is a good quality price. My daughter is very satisfied and happy with it.
Color: sapphire blue
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.