Author: d***0
Date:
Review: just recieve them i will try it later
Color: Green
Size: one-size

| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Hip Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 26 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2310250959870948 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 4958928 people said the quality is very good!
Author: d***0
Date:
Review: just recieve them i will try it later
Color: Green
Size: one-size
Author: c***a
Date:
Review: foarte bun recomand
Color: Black
Size: one-size
Author: s***a
Date:
Review: j'ai bien reçu mon colis merci beaucoup
Color: Black
Size: one-size
Author: m***u
Date:
Review: Δεν το’χω δοκιμάσει ακόμα, αλλά μου φαίνεται υπερβολικά πλαστικό.
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.