Author: k***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Zgodne z opisem, ładnie wykonane.
Color: Pink
Size: USB

USB
Pink
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Voltage | 5 V |
| Length | 24.8 cm |
| Width | 20.2 cm |
| Height | 6.4 cm |
| SKU | sb260403155296313607149 |
Brand Name: Hatteker
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Hatteker-sc-0141978062.html
Quality: 7010358 people said the quality is very good!
Author: k***4
Date:
Review: Zgodne z opisem, ładnie wykonane.
Color: Pink
Size: USB
Author: l***a
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Color: Pink
Size: USB
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.