Author: n***m
Date:
Review: Brilliant shaver easy to shave off
Color: Pink

Pink
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 5 V |
| Length | 15.8 cm |
| Width | 2.8 cm |
| Height | 2.6 cm |
| SKU | sb260227122168743969310 |
Brand Name: Hailicare
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Hailicare-sc-0142275364.html
Quality: 9709178 people said the quality is very good!
Author: n***m
Date:
Review: Brilliant shaver easy to shave off
Color: Pink
Author: t***3
Date:
Review: Questo rasoio elettrico e uguale alla foto mostrato Ha 2 funzioni in alto e in basso Speriamo che duri
Color: Pink
Author: s***b
Date:
Review: Está bastante bien para ser la primera maquinilla que compro y es muy útil
Color: Pink
Author: 3***7
Date:
Review: Funciona bien, le falta fuerza
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.