
Electric Makeup Brush Cleaner & Dryer, Automatic Silicone Eyelash Brush Cleanser
SKU: sb260114183469215224803
Price and availability
86kr
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Electric Makeup Brush Cleaner |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| Length | 16 cm |
| Width | 13 cm |
| Height | 12 cm |
| SKU | sb260114183469215224803 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.