Author: c***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Produkt ist eigentlich toll aber die Pipette sollte gegen einen Pinsel getauscht werden zum besseren auftragen
Color: Blue
Size: one-size

| Material | Polyester |
| Color | Blue |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Interface | Micro USB |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| Length | 19.5 cm |
| Width | 17.5 cm |
| Height | 1.5 cm |
| SKU | sb2312101973318158 |
Author: c***1
Date:
Review: Produkt ist eigentlich toll aber die Pipette sollte gegen einen Pinsel getauscht werden zum besseren auftragen
Color: Blue
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.