Author: e***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: waiting to try them out
Color: Black
Size: one-size
Luxury 3-piece Set
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| Batteries Included | No |
| Length | 26 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2404165016164704 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 3646352 people said the quality is very good!
Author: e***e
Date:
Review: waiting to try them out
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.