Author: l***e
Date:
Review: Very good quality, nice size and good value for money.
Color: Black
Size: one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 24.5 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2310310988472920 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 3317263 people said the quality is very good!
Author: l***e
Date:
Review: Very good quality, nice size and good value for money.
Color: Black
Size: one-size
Author: b***6
Date:
Review: très pratique et fonctionnel
Color: Black
Size: one-size
Author: l***n
Date:
Review: Mit dem Produkt bin ich zufrieden.
Color: Black
Size: one-size
Author: m***n
Date:
Review: Benutze eher nur den bauchteil und merke bisschen nen unterschied
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.