Author: l***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works really well, excellent value for money and worth the purchase
Color: Black
Size: one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| Batteries Included | No |
| Length | 26 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2410164954993413 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 7264811 people said the quality is very good!
Author: l***1
Date:
Review: Works really well, excellent value for money and worth the purchase
Color: Black
Size: one-size
Author: t***f
Date:
Review: Good
Color: Black
Size: one-size
Author: f***5
Date:
Review: perfetto
Color: Black
Size: one-size
Author: a***0
Date:
Review: Va muy bien
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.