Author: C***a
Date:
Review: Gostei bastante, funciona muito bem
Färg: Svart
Storlek: En-Storlek
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| Batteries Included | No |
| Längd | 26 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Höjd | 2 cm |
| SKU | sb2411010800116072 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 5024846 people said the quality is very good!
Author: C***a
Date:
Review: Gostei bastante, funciona muito bem
Färg: Svart
Storlek: En-Storlek
Author: s***8
Date:
Review: Veľmi dobre 😊😊😊😊😊😊😊😊🔥🔥🔥🔥
Färg: Svart
Storlek: En-Storlek
Author: t***8
Date:
Review: Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito Perfeito
Färg: Svart
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.