Author: N***l
Date:
Review: Habe es noch nicht ausprobiert, kann dazu noch nichts sagen
Color: Black
Size: one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Gym & Fitness |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| Batteries Included | No |
| Length | 26 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2410161530734579 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 2935279 people said the quality is very good!
Author: N***l
Date:
Review: Habe es noch nicht ausprobiert, kann dazu noch nichts sagen
Color: Black
Size: one-size
Author: F***a
Date:
Review: Nakładki na ręce działają bardzo wydajnie natomiast mniej czuć nakładki na pośladki i brzuch.
Color: Black
Size: one-size
Author: r***e
Date:
Review: Funciona bien. Aún no sé si hace efecto, pero tiene buena pinta y es fácil de usar.
Color: Black
Size: one-size
Author: m***d
Date:
Review: no sé para ququé sirven estas piedritas envueltas en papel y solo funciona un aparatito
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.