Author: L***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Mega klasse ist richtig toll finds super
Color: Black
Size: one-size

| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 22 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2410160485561357 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 4932947 people said the quality is very good!
Author: L***a
Date:
Review: Mega klasse ist richtig toll finds super
Color: Black
Size: one-size
Author: s***o
Date:
Review: Buono per massaggiare a riposo
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.