Author: 4***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good. Nakakarelax siya and nakakamassage talaga
Color: Black
Size: one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 26 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2401312552263565 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 9459713 people said the quality is very good!
Author: 4***3
Date:
Review: Good. Nakakarelax siya and nakakamassage talaga
Color: Black
Size: one-size
Author: 3***4
Date:
Review: working
Color: Black
Size: one-size
Author: a***7
Date:
Review: naprawdę ma moc, polecam
Color: Black
Size: one-size
Author: 4***4
Date:
Review: Objednavam po nekolikate, nema extra zivotnost, ale funguje
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.