Author: t***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: e bom e funciona bem
Color: Black
Size: one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Black |
| Type | Neck Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 13.3 cm |
| Width | 5.5 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2410186197328582 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 9642516 people said the quality is very good!
Author: t***4
Date:
Review: e bom e funciona bem
Color: Black
Size: one-size
Author: j***2
Date:
Review: Wszystko super
Color: Black
Size: one-size
Author: h***d
Date:
Review: geweldig apparaat geeft flinke stroom en goede vibratie
Color: Black
Size: one-size
Author: A***a
Date:
Review: No lo he probado todavía, pero tiene buena pinta
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.