Author: k***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Top du top! Je ne peux pas encore dire si le masque fonctionne mais la qualité de la marchandise est super.
Color: White
Size: one-size

| Material | Silicone |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 24 cm |
| Width | 36 cm |
| Height | 5.5 cm |
| SKU | sb260313140674045171535 |
Author: k***i
Date:
Review: Top du top! Je ne peux pas encore dire si le masque fonctionne mais la qualité de la marchandise est super.
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.