Author: f***1
Date:
Review: Im very pleased, have tried it 1 time now and i can feel it work on the skin. It has many colors and is easy to use. I need to get used to the strap in the back . Plis like
Color: White
Size: one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Benefits | Firming Skin |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 20 cm |
| Width | 24 cm |
| Height | 12 cm |
| SKU | sb251227150038376997036 |
Author: f***1
Date:
Review: Im very pleased, have tried it 1 time now and i can feel it work on the skin. It has many colors and is easy to use. I need to get used to the strap in the back . Plis like
Color: White
Size: one-size
Author: K***a
Date:
Review: Really nice and useful but the battery dies very quickly
Color: White
Size: one-size
Author: 3***0
Date:
Review: Brzo je stiglo,lijepo zapakirano.Super,odlicno,jedva cekam da isprobam.Mislim da i saloni narucuju od njih pa samo naöjepe kao svoje naljepnice
Color: White
Size: one-size
Author: g***u
Date:
Review: ottimo affare
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.