Author: c***a
Date:
Review: Absolutely amazing, well packed, my face looks amazing just after 3-4 uses, definitely recommend it... Amazing quality! Better than my expensive massager...
Color: White
Size: one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Purple |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Length | 12 cm |
| Width | 18.5 cm |
| Height | 6.3 cm |
| SKU | sb2411254899342471 |
Author: c***a
Date:
Review: Absolutely amazing, well packed, my face looks amazing just after 3-4 uses, definitely recommend it... Amazing quality! Better than my expensive massager...
Color: White
Size: one-size
Author: c***n
Date:
Review: It works well, definitely worth it
Color: White
Size: one-size
Author: C***c
Date:
Review: I’ve seen these all over my socials and they have good results so I’m pleased to be able to buy this at a good price. Works well!
Color: Purple
Size: one-size
Author: z***a
Date:
Review: I like this item. I have used it and I am happy with it
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.