Author: 4***1
Date:
Review: so so good and comes with drill tips (pls like im broke)
Color: Pink
Size: USB

USB
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Electric Manicure Drills |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Required | No |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Batteries Included | Yes |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Height | 4 cm |
| Length | 22 cm |
| Width | 18 cm |
| SKU | sb2403127157179995 |
Brand Name: LIMEGIRL
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/LIMEGIRL-sc-0141884693.html
Quality: 9794336 people said the quality is very good!
Author: 4***1
Date:
Review: so so good and comes with drill tips (pls like im broke)
Color: Pink
Size: USB
Author: j***3
Date:
Review: no complaints so far! prepped my nails well and my gel x is staying on perfectly. i don't have a picture of the drill but it's really good quality😜 i did have some trouble switching the drill bits cause i was stupid enough to not try twisting the part harder that releases the bits 😭 all of the bits fit well and it's super easy to change the rpm, i love how it goes from 1000-45000rpm and you can change it little by little
Color: Pink
Size: USB
Author: e***k
Date:
Review: fabulous. works really well and comes with everything you need. really easy to use
Color: Pink
Size: USB
Author: m***z
Date:
Review: Loving this so compact light weight and quiet cannot wait to use it love that I can take it anywhere and it’s pink ❤️
Color: Pink
Size: USB
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.