Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great value for money
Color: Pink
Size: one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Gift |
| Color | Pink |
| Type | Electric Scraping Board |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Length | 17.5 cm |
| Width | 5.3 cm |
| Height | 5 cm |
| SKU | sb25042113353218188 |
Author: s***0
Date:
Review: great value for money
Color: Pink
Size: one-size
Author: a***3
Date:
Review: It vibrates very good. It looks good for the price..
Color: White
Size: one-size
Author: K***n
Date:
Review: Very beautiful and good working, I recommend 👍🏼
Color: White
Size: one-size
Author: s***k
Date:
Review: Very good!!!!!!!!!!!!
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.