- Video












3-In-1 Red Light Neck & Face Massager, Facial Beauty Device, Facial Shaping Tool For Home Skin Care
SKU: sb260106141257216740850
Price and availability
133kr
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Electric Scraping Board |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 16 cm |
| Width | 10 cm |
| Height | 6 cm |
| SKU | sb260106141257216740850 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.