Author: l***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I recommend the product
Color: Gold
Size: one-size
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Home |
| Color | Gold |
| Type | Accessories |
| Power Supply | None |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 0 V |
| Length | 2 cm |
| Width | 1.2 cm |
| Height | 1.2 cm |
| SKU | sb25031493163625065 |
Brand Name: Conduroma
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Conduroma-sc-0142156912.html
Quality: 8076812 people said the quality is very good!
Author: l***v
Date:
Review: I recommend the product
Color: Gold
Size: one-size
Author: e***a
Date:
Review: very nice, i will buy more and more
Color: Gold
Size: one-size
Author: c***5
Date:
Review: work well great value
Color: Gold
Size: one-size
Author: c***7
Date:
Review: Good product
Color: Gold
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.