Author: l***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is a very good suggestion.
Color: Multicolor
Size: Coral Pink

Coral Pink
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Multicolor |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 3.7 V |
| Length | 12.6 cm |
| Width | 2.5 cm |
| Height | 2.5 cm |
| SKU | sb25022046829039144 |
Author: l***a
Date:
Review: This is a very good suggestion.
Color: Multicolor
Size: Coral Pink
Author: s***8
Date:
Review: Super i love it !!! Very useful !
Color: Multicolor
Size: Coral Pink
Author: j***3
Date:
Review: coooooooooooooooooooome la phoooooooooto
Color: Multicolor
Size: Coral Pink
Author: m***4
Date:
Review: Great
Color: Multicolor
Size: Coral Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.