Author: k***n
Date:
Review: Good value for price. Pleased with purchase. Not massively effective but kids are happy
Color: Multicolor
Size: 1PC Yellow

1PC Yellow
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Multicolor |
| Type | Sleep Aid Device |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 11.65 cm |
| Width | 9.55 cm |
| Height | 3.82 cm |
| SKU | sb251204239224949234 |
Author: k***n
Date:
Review: Good value for price. Pleased with purchase. Not massively effective but kids are happy
Color: Multicolor
Size: 1PC Yellow
Author: h***7
Date:
Review: Lot's of different settings. Nice size to hold in your hand.
Color: Multicolor
Size: 1PC Yellow
Author: n***8
Date:
Review: not sure in this. my daughter said she has noticed no difference
Color: Multicolor
Size: 1PC Yellow
Author: b***y
Date:
Review: Worked for an hour then cut out and won’t charge or hold its charge. Could be a faulty batch.
Color: Multicolor
Size: 1PC Yellow
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.