Author: s***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fab product - good quality
Color: Multicolor
Size: 1PC Yellow
1PC Yellow
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Multicolor |
| Type | Sleep Aid Device |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 11.65 cm |
| Width | 9.55 cm |
| Height | 3.82 cm |
| SKU | sb25080933427191577 |
Author: s***7
Date:
Review: Fab product - good quality
Color: Multicolor
Size: 1PC Yellow
Author: m***6
Date:
Review: This product fits very snuggle in your hand.lovely and neat.very relaxing 😌
Color: Multicolor
Size: 1PC Yellow
Author: D***s
Date:
Review: My niece loves this x
Color: Multicolor
Size: 1PC Yellow
Author: f***a
Date:
Review: very good
Color: Multicolor
Size: 1PC Yellow
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.