Author: k***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: cleans good, motivates to brush my teeth
Color: Pink
Size: one-size
| Material | ABS |
| Interface | 3.5mm |
| Color | Green |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Required | 1pc AA |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Height | 2.5 cm |
| Length | 18.3 cm |
| SKU | sv2306039414818764 |
Author: k***s
Date:
Review: cleans good, motivates to brush my teeth
Color: Pink
Size: one-size
Author: n***7
Date:
Review: It’s really nice it comes with a lot of heads to change and works amazing
Color: White
Size: one-size
Author: m***n
Date:
Review: great product very cheap and works well
Color: Pink
Size: one-size
Author: c***£
Date:
Review: AMAZING I LOVE THIS DEF BUY AGAIN
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.