
Ny
1 set LED-solariumlampa, USB-driven bronsfärgad UV-lampa 395nm våglängd, solarium för hemmabruk, sportlampa, yogalampa
SKU: sb260411170561865767693
Price and availability
137kr
Lär dig mer
Shoppingsäkerhet
Säkra betalningar
Integritetsskydd

| Material | Iron |
| Occasion | Vacation |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Längd | 16 cm |
| Bredd | 26 cm |
| Höjd | 3 cm |
| SKU | sb260411170561865767693 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.