Author: S***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works and does the job
Color: Multicolor
300ml Black Ink
| Material | ABS |
| Container Type | Bottled |
| Color | Multicolor |
| Texture | Liquid |
| Length | 19.7 cm |
| Width | 4.6 cm |
| Height | 6 cm |
| Capacity | 300 ml |
| SKU | sb251118881262460656 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: S***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works and does the job
Color: Multicolor
Author: t***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: thank you
Color: Multicolor
Author: A***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Tamaño muy grande para lo que me esperaba, packaging excelente
Color: Multicolor
Author: r***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Igazából sheinhez képest, egész jó. Nem zöldül vagy kekul el, surusegre is megfelel
Color: Multicolor