Author: J***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So nice and easy to use I recommend
Color: Multicolor

1pc
| Material | Glass |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 12-15mm |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Art Brush Cleaner Cup |
| Length | 3 cm |
| Width | 3.5 cm |
| SKU | sb2408145252226151 |
Author: J***a
Date:
Review: So nice and easy to use I recommend
Color: Multicolor
Author: g***4
Date:
Review: Really cute love the ringtones
Color: Multicolor
Author: E***a
Date:
Review: Very good, I love it alor
Color: Multicolor
Author: c***4
Date:
Review: very satisfied 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.