Author: a***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's just as the picture
Color: Black
From
8GB+256GB
12GB+512GB
| Color | Black |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi Note 14 Pro |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 200MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 32MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G100-Ultra |
| SKU | sw25050540910940548 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 3880599 people said the quality is very good!
Author: a***y
Date:
Review: it's just as the picture
Color: Black
Author: a***y
Date:
Review: it's just as the picture
Color: Blue
Author: s***2
Date:
Review: very very very very very nice item
Color: Black
Author: s***2
Date:
Review: very very very very very nice item
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.