Author: b***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So cute and good quality
Color: White
Size: one-size

| Material | Polyester |
| Ideal for | Men |
| Color | White |
| Type | Sleep Caps |
| Length | 17 cm |
| Width | 12 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb2412100812510290 |
Author: b***x
Date:
Review: So cute and good quality
Color: White
Size: one-size
Author: y***n
Date:
Review: Good size/ quality 💯😁
Color: White
Size: one-size
Author: t***a
Date:
Review: Very cute and comfortable
Color: White
Size: one-size
Author: o***6
Date:
Review: Very soft love it
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.