Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks nice , like and recommend it
Color: Pink
Size: one-size

| Material | Fabric |
| Composition | 100% Polyamide |
| Body Part | Body |
| Color | Pink |
| Type | Lotion Applicators |
| Length | 18 cm |
| Width | 13 cm |
| Height | 0.5 cm |
| SKU | sb2307214841904929 |
Author: m***1
Date:
Review: Looks nice , like and recommend it
Color: Pink
Size: one-size
Author: M***y
Date:
Review: i’m very happy. it works perfectly
Color: Pink
Size: one-size
Author: p***a
Date:
Review: Nice pink. I haven’t used it but i like it
Color: Pink
Size: one-size
Author: d***i
Date:
Review: The glove is nice, leaves skin smooth!
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.