Author: a***0
Date:
Review: Very good product, love it so much❤️
Color: Black
Size: one-size

This unique mask instantly produces a rich and dense foam after contact with air that quickly covers your entire face in just a few minutes. With bamboo charcoal non-woven fabric, and tea extract*, it removes excess oil and dirt, unclogs pores, and leaves skin looking radiant and clean. *Tea Extract refers to Camellia Sinensis Leaf Extract.
| Texture | Liquid |
| Color | Black |
| Skin Type | Normal |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Height | 16 cm |
| Width | 0.2 cm |
| Length | 12 cm |
| Net Volume | 25 ml |
| SKU | sb2302034554891444 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 6875765 people said the quality is very good!
Author: a***0
Date:
Review: Very good product, love it so much❤️
Color: Black
Size: one-size
Author: l***r
Date:
Review: I am a returnig buyer of this masks. I adore them and they really help with the dry skin. Actually, I love almost all the products of Slow sunday brand. Tottally recomend!
Color: Black
Size: one-size
Author: p***n
Date:
Review: Very good.. I always order these face masks.
Color: Black
Size: one-size
Author: a***a
Date:
Review: Deep cleansing bubble mask. The effect is so good on my skin. It feels tingly and the skin so fresh and soft. Please like this comment, I’m broke 🥹
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.