Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really pretty wig, i love it
Color: Gold


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 275 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2307124142717735 |
Author: a***a
Date:
Review: really pretty wig, i love it
Color: Gold
Author: a***a
Date:
Review: Very well taken care of, good quality. Nice.
Color: Gold
Author: n***e
Date:
Review: Amazing quality! beautiful hairstyle waves 🩷
Color: Gold
Author: s***0
Date:
Review: Wow, im obsessed with it
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.