Author: n***f
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very cute and beautiful, I like it
Color: Multicolor


26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Beige |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 280 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2209235956668013 |
Author: n***f
Date:
Review: very cute and beautiful, I like it
Color: Multicolor
Author: a***3
Date:
Review: perfect love it
Color: Multicolor
Author: e***0
Date:
Review: AAAAATEEE!!! feels realistic n i love the colour
Color: Multicolor
Author: x***e
Date:
Review: i adore this wig so much
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.