Author: v***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very pretty
Color: Brown

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 255 g |
| Length | 63 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2412196464015016 |
Author: v***l
Date:
Review: very pretty
Color: Brown
Author: c***h
Date:
Review: This is actually a pretty nice wig!
Color: Brown
Author: b***o
Date:
Review: i love this wig its so cute
Color: Brown
Author: h***2
Date:
Review: Very nice product
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.