Author: r***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good i love it a lot
Color: Multicolor


20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 235 g |
| Length | 50 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2406032419266351 |
Author: r***c
Date:
Review: Very good i love it a lot
Color: Multicolor
Author: k***1
Date:
Review: Amazing wig, stunning quality! so impressed. ❤️
Color: Multicolor
Author: 4***9
Date:
Review: Absolutely stunning! I loved it so much I bought a few more
Color: Multicolor
Author: n***n
Date:
Review: I really like it ❤️ ♥️
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.