Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: A very nice wig looks very cute
Color: Multicolor


26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 265 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25051541666417945 |
Author: a***0
Date:
Review: A very nice wig looks very cute
Color: Multicolor
Author: d***i
Date:
Review: very pretty wig, had to cut the bangs more than i had anticipated hihi
Color: Multicolor
Author: t***1
Date:
Review: really Nice. love the fact that it can go smaller and bigger
Color: Multicolor
Author: v***6
Date:
Review: cute!! i love the inside its covered, usually my brush gets caught on the wefts but because it is sealed, it doesnt do that! how innovative :)
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.