Author: t***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: MY FAVORITE WIG. Everything about her is sooo nice, it looks real. It’s super soft and easy to detangle, I think this was worth every cent.
Color: Brown


22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 225 g |
| Length | 55 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2211104340271012 |
Author: t***i
Date:
Review: MY FAVORITE WIG. Everything about her is sooo nice, it looks real. It’s super soft and easy to detangle, I think this was worth every cent.
Color: Brown
Author: a***c
Date:
Review: It looks realistic and it’s very soft.
Color: Brown
Author: m***7
Date:
Review: Amazing product, exactly like the original pic, would recommend to buy it :)
Color: Brown
Author: m***7
Date:
Review: Amazing product, exactly like the original pic, would recommend to buy it :)
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.