Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: كتيررررررر حلووووووو بنصح
Color: Gold

128G
| Charger | Not include a charger |
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | ZTE |
| Model | Zte Blade A56 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.75" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25101097818240435 |
Brand Name: ZTE
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Zhongxing-Telecommunication-Equipment-sc-0141711358.html
Quality: 7867867 people said the quality is very good!
Author: a***8
Date:
Review: كتيررررررر حلووووووو بنصح
Color: Gold
Author: 4***1
Date:
Review: ثقيله وممتازه كما في الصورةً
Color: Gold
Author: m***m
Date:
Review: حلووووووووووووووووووو
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.