Author: d***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: هاتف جميل ورائع ويعمل بشكل مثالي انه جميل حقا
Färg: Ice Blue

14 GB + 256 GB
| Charger | Inkluderar inte en laddare |
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | ZTE |
| Model | Zte Blade A75 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T606 |
| SKU | sw25082559135455130 |
Brand Name: ZTE
Quality: 4033434 people said the quality is very good!
Author: d***e
Date:
Review: هاتف جميل ورائع ويعمل بشكل مثالي انه جميل حقا
Färg: Ice Blue
Author: E***n
Date:
Review: seen as ordered
Färg: Svart
Author: e***0
Date:
Review: as communicated to me thanks 👍
Färg: Ice Blue
Author: l***6
Date:
Review: Muy bueno
Färg: Svart
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.