Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good
Color: Silver Gray

64G
| Charger | Not include a charger |
| Color | Silver Gray |
| RAM | 6G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | ZTE |
| Model | Zte Blade A35e |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.52" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 576 x 1280 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | SC9863A1 |
| SKU | sw25052122532486481 |
Brand Name: ZTE
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Zhongxing-Telecommunication-Equipment-sc-0141711358.html
Quality: 2789744 people said the quality is very good!
Author: b***2
Date:
Review: very good
Color: Silver Gray
Author: 3***2
Date:
Review: Very good 🥰🥰🥰🥰
Color: Silver Gray
Author: a***1
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Silver Gray
Author: o***h
Date:
Review: Very good material and quality I love it
Color: Silver Gray
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.