Author: l***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The quality is perfectly okay 👍
Color: Phantom Black
64G
| Color | Phantom Black |
| RAM | 12G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | ZTE |
| Model | Zte Blade A35 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.74" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | SC9863A1 |
| SKU | sw2411040877763298 |
Brand Name: ZTE
Quality: 2480977 people said the quality is very good!
Author: l***r
Date:
Review: The quality is perfectly okay 👍
Color: Phantom Black
Author: a***9
Date:
Review: Very nice phone thanks shein
Color: Phantom Black
Author: m***7
Date:
Review: great phone as described works well
Color: Phantom Black
Author: 4***3
Date:
Review: Yodel refused to deliver my package to my address . They delivered to a wrong address
Color: Phantom Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.