Author: b***a
Date:
Review: Ideal birthday present for kids
Color: Black
64GB
4GB
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Features | Media Card Reader |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Orange |
| Screen Size | 8" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se25081997039598899 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 2359633 people said the quality is very good!
Author: b***a
Date:
Review: Ideal birthday present for kids
Color: Black
Author: i***1
Date:
Review: Arrived with a completely broken screen. Very disappointing.
Color: Black
Author: k***9
Date:
Review: muy bueno y bonito!! lo recomiendo!!
Color: Black
Author: v***1
Date:
Review: ottimo lo straconsiglio,veloce e funzionante arrivato imballato benissimo senza problemi
Color: Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.