Author: k***m
Date:
Review: It’s looking good’sanf nice it’s also bag size and screen if you find my comment good give 👍
Color: Pink

2GB
32GB
| Material | PE |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2401150558658114 |
Brand Name: Coopers
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Coopers-sc-0141759399.html
Quality: 340364 people said the quality is very good!
Author: k***m
Date:
Review: It’s looking good’sanf nice it’s also bag size and screen if you find my comment good give 👍
Color: Pink
Author: c***n
Date:
Review: Very good item especially since I won it
Color: Black
Author: n***4
Date:
Review: Very good and comfortable to use. I recommend it👍🏻👍🏻✨✨✨🔥🔥 Exactly the same picture
Color: Black
Author: l***8
Date:
Review: the tablet is really gorgeous, I like it very much and it works quite well
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.