Author: A***˙
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: finally i can clean my crispy feet. HAHAHAHAHAHAHAAH. thankyou
Color: Multicolor | Size: one-size | 3 photo(s)

| Material | Stone |
| Pattern Type | Colorblock |
| Power Supply | None |
| Features | Multi-function |
| Color | Multicolor |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| Shaft Height | 3.7 cm |
| Height | 19.6 cm |
| Diameter | 4.7 cm |
| SKU | sb2201069577672935 |
Overall Rating: 4.93/5
Author: A***˙
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: finally i can clean my crispy feet. HAHAHAHAHAHAHAAH. thankyou
Color: Multicolor | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: w***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It work so well I recommend
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: p***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This made my feet soft on the first use!
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: looks pretty good for the price
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)