Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful lightweight wig. true to length. colour looks better even then the photo. just invested in two more.
Color: Blonde Ombre

20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Purple Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 241 g |
| Length | 50 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb2412183929791632 |
Author: c***8
Date:
Review: Beautiful lightweight wig. true to length. colour looks better even then the photo. just invested in two more.
Color: Blonde Ombre
Author: n***n
Date:
Review: ❤️❤️❤️I really like it
Color: Blonde Ombre
Author: r***2
Date:
Review: Fast delivery happy with the product. Would recommend
Color: Blonde Ombre
Author: j***r
Date:
Review: very pretty wig. No hair loose and perfect fitting . thank you also for quick delivery.
Color: Blonde Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.