Author: k***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love this 🥹🥰😍😍
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)

| Material | Stainless Steel |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Height | 24 cm |
| Width | 5.6 cm |
| Length | 24 cm |
| SKU | sb2302283700037417 |
Overall Rating: 4.95/5
Author: k***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love this 🥹🥰😍😍
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: e***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice styling wrist pad for braiding
Color: Multicolor | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: c***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great quality. same as picctureture.
Color: Multicolor | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: n***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: . Fits perfectly
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)